آدرس

میدان 9 دی، بسمت راه آهن، خیابان ایروانی، بن بست زربافیان، پلاک 291

تلفن

02155460198 - 02155460199 - 02155461419

چانه‌های پرلفیکس

۴ دی ۱۴۰۲ 128 بازدید بدون دیدگاه
چانه‌های پرلفیکس

چانه‌های پرلفیکس:

در صورتی که دیوار زمینه داراری ناترازی و یا ناصافی تا 20 میلیمتر باشد، صفحات توسط چانه‌ های چسب پرلفیکس بر روی سطح زیر کار نصب می‌شوند. خمیر پرلفیکس به صورت چانه های مدور به قطر تقریبا 20 سانتیمتر یا به صورت چانه های مستطیلی به ابعاد تقریبی 25*5 سانتیمتر و ضخامت مناسب، در فواصل تقریبی 35 سانتیمتری بر روی دیوار زمینه قرا می‌گیرند. توجه شود که فاصله چانه ها در لبه صفحات به 25 سانتیمتر کاهش می‌یابد.

 

پروفیل کناف

 

در صورت استفاده از صفحات گچی (ساده یا پوشش شده با لایه عایق) به ضخامت ۱۲/۵ میلیمتر، سه ردیف چانه پرلفیکس به ازای هر پانل لازم خواهد بود. بنابراین، علاوه بر حاشیه های پانل، یک ردیف چانه پرلفیکس در وسط پانل نیز اجرا می‌شود.

 (ساده یا پوشش شده با لایه عایق) به ضخامت ۹/۵ میلیمتر، چهار ردیف چانه پرلفیکس به ازای هر پانل لازم خواهد بود. بنابراین علاوه بر حاشیه‌های پانل، دو ردیف چانه پرلفیکس در وسط پانل نیز اجرا می‌شود.چانه‌های پرلفیکس

 

 

سپری کلیک

زیرسازی از نوار پانل:

 دیوار زمینه دارای ناترازی یا ناصافی بیش از 20 میلیمتر باشد مانند دیوارهای سنگی، ابتدا با استفاده از برش‌های نواری از پانل گچی زیر سازی انجام می‌شود‌. برای این منظور ابتدار برش‌های نواری به عرض 10 سانتیمتر از پانل گچی تهیه می‌شود.

 

سپس با استفاده از چانه‌های چسب پرفلیکس در فواصل تقریبی 35 سانتیمتر‌، نوارهای مذکور بر روی دیوار زمینه اجرا می‌شود. در انتها صفحات به وسیله لایه نازک فوگن فولر بر روی این زیر سازی نصب می‌شوند.

 

 

نبشی سفید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس تلفنی