آدرس

میدان 9 دی، بسمت راه آهن، خیابان ایروانی، بن بست زربافیان، پلاک 291

تلفن

02155460198 - 02155460199 - 02155461419

سپری کلیک

سپری کلیک

 

برای ساخت سقف کاذب و کناف حتما باید از سازه های سپری کلیک استفاده شود. زیرا سقف کاذب و کناف توسط آن ها به سقف اصلی متصل می شود. هم چنین می توانید از فضای پشتی آن که خالی می باشد برای عملیات نورپردازی و تاسیسات استفاده شود. ا این سقف ها امروزه به دلیل مزیت های آن، بسیار استفاده می شود.

یکی از بهترین و مهم ترین موارد ساز های سقف کاذب کلیک سپری می باشد که به شکل T می باشد. این محصول در طول های مختلف اما استاندارد تولید و به بازار عرضه می شود. این طول ابعاد ها در ۳۶۰۰، ۱۲۰۰ و ۶۰۰ میلیمتری می باشد. با استفاده از سپری کلیک دیگر عملیات زیر سازی با سرعت بیشتری انجام می شود.

تولید سپری کلیک

 

از مهم ترین سازه های اصلی، کلیک سپری T 3600 می باشد. که وجود آن سبب نگه داشتن بار سقف کاذب می باشد. بر روی این سازه یک شری شکاف ها وجود دارد که توسط آنها به سقف آویز می شوند. طول های دیگر جزء سازه های فرعی به حساب می آیند. که به سازه ۳۶۰۰ متصل می شود.

 

فروش سپری کلیک

سپری کلیک
سپری کلیک

استفاده از سازه تراز

تراز در مشخص کردن سقف بسیار حائز اهمیت می باشد. ناگفته نماند این تراز ها شامل خط سایه که یک شیار تزئینی دارد که باید روی دیوار نصب شود. معمولا از آن بر روی سطوح کاشی استفاده می شود.

آویز با فنر قابل تنظیم

همه آویز ها ساختار مختلفی دارند و پرکاربردترین آنها از نوع مفتول گالوانیزه است که قطر ۴ میلیمتر دارد. به راحتی می توان بر روی آن آویز های مورد نظر را قرار داد.

استفاده از گیره تایل

وجود گیره در نصب تایل اهمیت ویژه ای دارد. وجود این گیره ها سبب می شود تا تایل ها در هنگام باد های شدید یا زلزله بتواند مقابله کنند.

کاربرد سنجاق و گیره آویز بار

این قطعه برای آویز کردن اشیایی مانند تابلو به سقف کاذب استفاده می شود این گیره ها تحمل یک الی دو بار را دارند که تحمل کنند.

تماس تلفنی