آدرس

میدان 9 دی، بسمت راه آهن، خیابان ایروانی، بن بست زربافیان، پلاک 291

تلفن

02155460198 - 02155460199 - 02155461419

تایل آکوستیک

تایل معدنی آکوستیک یکی از پرفروش ترین محصولات برای عایق صوتی دیوارها می باشد. اصلی ترین ماده تشکیل دهنده این تایل ها، مواد معدنی می باشند. این تایل ها با ضخامت های 12 و 15 میلی متر در بازار موجود می باشد که به نام تایل های مینرال هم معروف هستند. کار اصلی تایل معدنی صداگیر این است که صداهای محیط را به خود جذب کند و از گسترش آن جلوگیری کند. در ابعاد 60*60 و طرح های متفاوتی شبیه به گچ، پارچه و سنگ تولید و قابل عرضه می باشند. مواد اصلی تشکیل دهنده این تایل، الیاف معدنی است.

  • کاهش آلودگی صوتی: اولین و مهم ترین ویژگی تایل های آکوستیک، عایق بودن آنها در برابر صدا می باشد. اولین ماده تشکیل دهنده این تایل ها مواد معدنی هستند که درصد بالایی از صوت را به خود جذب کرده و مانع از انعکاس آن در محیط می شوند.
  • دیزاین سقف: سقف های کاذب، از جمله سقف های آکوستیک از نصب آسانی برخورد دار هستند. از سقف های آکوستیک می توان در طراحی سقف های سالن های همایش، تئاتر، منازل مسکونی، ادارات و… استفاده کرد و با توجه به تکنیک های متنوع در ساخت این نوع پانل ها می توان آنها را در طرح های متنوعی تولید و عرضه کرد.
  • تنوع طرح بالا: با استفاده از این نوع سقف ها می توان تغییری اساسی در دکوراسیون داخلی به وجود آورد. این سقف ها با طراحی های منحصر بفرد و جذاب دکوراسیون را زیباتر نشان می دهند و جلوه ای متفاوت به آن می بخشند. از قابلیت های ویژه سقف کاذب این است که می توان در آن نورپردازی انجام داد و فضایی دکوراتیو و دلنشین به نمایش گذاشت.
  • انعکاس نور: سقف های کاذب آکوستیک به عنوان یک منعکس کننده نور عمل می کنند، این امر سبب می شود که خانه شما نور بیشتری داشته باشد که در نتیجه هزینه ها کاهش می یابد و همچنین در انرژی نیز صرفه جویی می شود. متاسفانه اکثر افراد فکر می کنند که سقف های آکوستیک فقط برای استودیو های موسیقی، سینماها و یا ادارات استفاده می شود، اما چنین نیست ؛ درست است که در موارد گفته شده سقف آکوستیک کاربرد بیشتری دارد اما بدین گونه نیست و می شود از آن در دیگر مکان ها هم استفاده کنیم. شاید برخی از افراد دوست دارند که خانه شان در آرامش باشد و یا از صدا های مزاحم خسته شده اند.

تماس تلفنی