آدرس

میدان 9 دی، بسمت راه آهن، خیابان ایروانی، بن بست زربافیان، پلاک 291

تلفن

02155460198 - 02155460199 - 02155461419

درباره ما

تاریخچه فعالیت

مهمترین اصول حرفه ای که فرهنگ و اخلاق کاری ما از آن ناشی می شود همگی در خط مشی سازمان ما عینیت یافته است. به باور همه ما زیربنای یک توسعه پایدار صرفا در سایه باور به این اصول محقق می گردد. از سوی دیگر خط مشی ما ، چارچوب کلی تصمیمات ما را برای همه ذینفعان به ویژه مشتریان و کارکنان مشخص می نماید.

دست‌آوردها

گروه صنعتی برج صبا در حال حاضر انواع محصولات سقف کاذب شامل : سازه ، تایل گچی و تایل پی وی سی را تولید نموده و از طریق شبکه وسیع توزیع خود در سراسر ایران توزیع می نماید.

برج صبا در نظر دارد تا بزودی انواع گچبرگ و سازه های مربوطه را نیز به مجموعه تولیدات خویش بیافزاید. همچنین عرضه انواع اتصالات متعلقه را نیز به صورت بازرگانی وارد و در بین مشتریان خود توزیع خواهد کرد.

عرضه پایدار محصولات امروزه به یکی از شاخص های مهم در عرصه کسب و کار میهنمان تبدیل شده است. ما مفتخریم که در همه حال در کنار شما بوده و در اسرع وقت پاسخگوی نیازها و انتظارات شما می باشیم.

ماشین الات سنگین

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

شاهو قادری
بنیانگذار

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم استلورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است

تماس تلفنی