آدرس

میدان 9 دی، بسمت راه آهن، خیابان ایروانی، بن بست زربافیان، پلاک 291

تلفن

02155460198 - 02155460199 - 02155461419

تایل تمام pvc

این مدل تایل به خاطر تنوع و زیبایی زیادی که دارد به صورت دکوراتیو استفاده می شود و مناسب فضای تجاری، سالن جشن و عروسی، رستوران ها و… می باشد.همچنین تایل pvc خاصیت ضد آب دارد و برای مکان های حمام، دستشویی، آشپزخانه می توان استفاده نمود و گرد و غبار برروی آن را با آب شستشو داد. 

تایل پی وی سی دارا ی طرح های لوزی ،ستاره دار، خط دار، طرح گل و … می باشد.این مدل تایل سریع تر و آسان تر از تایل گچی می باشد. همچنین برش کاری راحت و آسان تری نیز دارد.علاوه بر این در مناطق و محل هایی که برودت هوا دارای تزلزل و نوسان است بسیار کاربرد دارد . و بیشتر در مناطق جنوبی ایران و در کشور های حاشیه ی خلیج فارس مانند (عراق، امارات، عربستان، عمان و…)مورد استفاده قرار می گیرد.

تایل pvc هم از خانواده ی تایل کراس فیشر ، تمام پی وی سی  و هات استامپ می باشد.میتوان به جرات گفت رتبه اول محبوبیت سقف کاذب را سقف کاذب pvc برعهده دارد.

سازه سقف کاذب شبکه یا کلیک در بیشتر بنا های عمومی و سالن ها مورد استفاده معماران و مجریان دکوراسیون داخلی قرار می گیرد. تجسم اجرای دکوراسیون داخلی بدون سقف شبکه کاذب مقدور نمی باشد. از این سقف می توان برای هر نوع کاربردی استفاده نمود. ضد حریق، آکوستیک، ضد رطوبت، ضد حشرات موذی و … .
این قابلیت به دلیل توسعه انواع تایل ها ممکن شده است. انواع تایل های مورد استفاده در سقف شبکه کاذب عبارتند از:

1.مدل گچی روکش pvc.
2.گچی آکوستیک.
3.PVC.
4.طلق.
5. تایل آلومینیومی.
 و … .
از این نوع سقف بیشتر در محیط هایی که دارای درصد رطوبت بالا هستند استفاده می شود. روکش های استفاده شده در ساخت این انواع برای این امر مناسب می باشد. همچنین در ساخت این نوع تایل از نوار دورپوش مخصوصی استفاده می گردد تا احتمال هر گونه آسیب فیزیکی و یا نفوذ آب و رطوبت را به آن به حداقل برساند.

 

تماس تلفنی