آدرس

میدان 9 دی، بسمت راه آهن، خیابان ایروانی، بن بست زربافیان، پلاک 291

تلفن

02155460198 - 02155460199 - 02155461419

انواع سازه کلیک

۴ دی ۱۴۰۲ 172 بازدید بدون دیدگاه
انواع سازه کلیک

انواع سازه کلیک

سازه‌های کلیک دارای زیرسازی ۶۰ در ۶۰ بوده و همچنین دارای انواع مختلفی هستند. از انواع سازه کلیک می‌توان به سازه کلیک بال بلند و سازه کلیک بال کوتاه اشاره کرد. موارد ذکر شده با ضخامت ۲۵ و ۳۰ صدم تولید شده و طرح و رنگ بندی مختلفی دارند. از رنگ‌های سازه کلیک می‌توان به سازه کلیک طلایی، سفید و نقره‌ای اشاره کرد. از بهترین طرح‌های سازه کلیک نیز می‌توان به سازه سپری کلیک طرح چوب اشاره کرد. برای تهیه هر یک از موارد ذکر شده می‌توانید به تولید کننده این محصول به آدرس تهران، جاده دماوند، جاجرود، احمدآباد مراجعه کنید.

چرا سازه کلیک را انتخاب کنیم؟

اگر قصد داشته باشید که سقف کناف یا سقف کاذب نصب کنید، به عبارتی اگر به دنبال یک دکوراسیون جذاب هستید، چاره‌ای جز انتخاب سازه کلیک ندارید. سقف‌های کناف یا سقف‌های کاذب بدون سازه کلید قابل استفاده نیستند و شما قطعاً باید سازه کلیک را تهیه کنید.

 

برای نصب سقف کناف در مختلف به این نبشی ۹۰ درجه نیز نیاز خواهید داشت. سازه‌های کلیک می‌توانند از جنس آلومینیوم نیز تولید شوند؛ ولی لازم است بدانید که ورق‌هایی که از جنس گالوانیزه هستند، در مقابل زنگ زدن و همچنین اکسید شدن مقاومت بسیار بالایی نشان می‌دهند و همچنین سبکی ورق‌های گالوانیزه قابل توجه است. در نتیجه اگر در منطقه‌ای با آب و هوای مرطوب زندگی می‌کنید، پیشنهاد ما تهیه سازه سقف کلیک گالوانیزه است. نوعی از سازه‌های کلیک با جنس استیل تولید می‌شوند. سازه کلیک استیل نیز یکی از گزینه‌های مناسب و مقرون به صرفه است. براون جزو اولین کسانی بود که به سازه سقف کاذب پی برد و سازه کلیک کناف را نیز براون اختراع کرد. در حال حاضر کشورهای بسیاری مشغول تولید این محصول هستند، ولی ابتدایی‌ترین تولیدات به کشورهایی مثل آمریکا و چین مربوط است.

 

پروفیل کناف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس تلفنی