آدرس

میدان 9 دی، بسمت راه آهن، خیابان ایروانی، بن بست زربافیان، پلاک 291

تلفن

02155460198 - 02155460199 - 02155461419

20 ایده جدید سقف مغازه

۲۳ فروردین ۱۴۰۲ 316 بازدید بدون دیدگاه

یک مغازه یا فروشگاه با توجه به تأثیر شگفت انگیزی که می تواند بر مشتریان خود ایجاد کند، رشد می کند. به لطف بازار رقابتی و تعداد زیادی مغازه که در اطراف کسب و کار شماست، دکور سقف مغازه شما باید برجسته و جذاب باشد. برای ایجاد جذابیت، بسیار مهم است که سقفی با نور مناسب و تزئین شده برای مغازه خود انتخاب و طراحی کنید. برخلاف بخش های مختلف خانه که می توان آن را شخصی و سفارشی کرد، ممکن است طراحی یک فضای تجاری دشوار باشد. دکوراسیون داخلی فضای تجاری مثل مغازه و فروشگاه نیاز به اعتدال دارد.
20 طراحی منحصر به فرد سقف کاذب مغازه

در اینجا لیستی از طرح های متنوع سقف کاذب برای فروشگاه را به شما ارائه می دهیم تا فروشگاه شما جذابیت بیشتری داشته باشد. طراحی سقف کاذب با نور مناسب و با سلیقه می تواند فضایی دلپذیر را برای جذب مشتریان به مغازه و فروشگاه شما ایجاد کند. اگر به دنبال طراحی زیبای سقف کاذب برای فروشگاه هستید، این لیست از 20 ایده برتر را بررسی کنید:

ایده های جالب برای طراحی سقف مغازه
طراحی سقف مغازه با اشکال هندسی

قابل توجه ترین جنبه سقف کاذب کناف، سادگی قالب گیری آن به شکل های منحصر به فرد و تخیلی است. بنابراین، برای تزیین طرح سقف مغازه خود، فرم های دایره ای جذاب را به شکل حلقه های همپوشانی ایجاد کنید. برای افزودن به زرق و برق کسب و کار خود، می توانید از پس زمینه مشکی و حلقه های سقف کاذب با نور مناسب استفاده کنید.

طرح های سقف مغازه با چراغ های ال ای دی
طرح های سقف مغازه با چراغ های ال ای دی

هر فضای تجاری به سطح خاصی از خلاقیت نیاز دارد. بسته به نوع کار، به طور مثال شما می توانید از نور آبی تزئینی در نورپردازی سقف کاذب استفاده کرد. برای حداکثر اثر، یک وسیله روشنایی نوار مخفی را انتخاب کنید.

طرح های سقف مغازه گلدار
طرح های سقف مغازه گلدار

یک الگوی گل پیچیده ممکن است برای طراحی سقف فروشگاه و مغازه معجزه کند. این نیاز به ترکیبی بی نظیر از هنر و مهارت دارد. بین طرح های گل می توان از شیشه و پی وی سی بهره برد. قسمت شیشه ای امکان ورود نور طبیعی یا نورپردازی را فراهم می کند.

لامپ برای طرح های سقف مغازه شما
نورپردازی متنوع

طراحی نورپردازی سقف کاذب مجلل را می توان از طریق یک شکل مستطیلی، که توسط پانل های کمی بیرون زده احاطه شده است، به دست آورد. انواع نورهای سقف کاذب جذاب مانند لامپ های تزئینی متعدد یا یک لوستر شیشه ای را اضافه کنید و فروشگاه را تماشایی نمایید.

طراحی سقف مغازه با دکور مینیمال
طراحی سقف مغازه با دکور مینیمال

همیشه هنگام طراحی یک مغازه نیاز به دکور پیچیده و خاصی نیست. انتخاب یک سقف کناف با رنگ سفید بدون طرحی خاص با برش هایی با عمق کم برای نورپردازی، یک ایده طراحی مینیمال و ظریف می باشد.

طرح های سقف مغازه دکوراتیو
طرح های سقف مغازه دکوراتیو

شما می توانید یک سقف کاذب دکوراتیو و باشکوه را که از پانل کناف با کیفیت را برای طراحی سقف فروشگاه خود انتخاب کنید. برای روشن‌تر کردن منطقه، نورهای آویز جذابی را به طراحی و اجرای سقف کاذب اضافه کنید.

دکور سقف مغازه همراه با انبار مخفی
دکور سقف مغازه همراه با انبار مخفی

برخی از فروشگاه ها برای جابجایی و حمل و نقل کالا به انباری جداگانه نیاز دارند. به عنوان مثال، یک فروشگاه کفش، اغلب به انباری مخفی در سقف مغازه نیاز دارد. در چنین شرایطی، یک دسترسی ذخیره سازی را می توان با طراحی یک سقف کاذب هوشمندانه جای داد.

سقف کاذب مغازه طرح های مستطیلی
طرح های مستطیلی

یک مغازه باید ظاهری شفاف و شرکتی داشته باشد. بنابراین، می توانید به سراغ طرح های مستطیلی کلاسیک بروید. وسایل روشنایی LED را نصب کنید تا مطمئن شوید که تمام گوشه های مغازه به خوبی روشن می شوند.

سقف کاذب مغازه حلقه های گرد
حلقه های گرد

بزرگترین مزیت کناف، سهولت قالب گیری آن به اشکال منحصر به فرد و خلاقانه است. بنابراین، می توانید اشکال گرد جالبی را به شکل حلقه های روی هم قرار دهید تا سقف کاذب خود را تزئین کنید. پس زمینه تیره و حلقه های کناف روشن را انتخاب کنید تا به جذابیت مغازه خود بیافزایید. یکی از محبوب ترین طرح های سقف کاذب برای مغازه ها که معمولاً دیده می شود، شکل گرد متقارن است. این زیبایی دایره ای شکل می تواند هاله ای از آرامش و زیبایی را به هر مغازه ای اضافه کند. از نورپردازی LED نوآورانه و رنگ‌های روشن با این طراحی برای حداکثر تأثیر استفاده کنید.

طراحی صنعتی
طراحی صنعتی

برخی از مغازه ها با ظاهر خام و صنعتی به فضا طراحی می گردند. بنابراین، اگر تجارت و کسب و کار شما با کالاهای صنعتی یا کارخانه‌ای سروکار دارد، می‌توانید سقف کاذب تیره را برای این فضا انتخاب کنید. سقف صنعتی کاذب می تواند برای مغازه های خاص خوب باشد.

دکوراسیون مجلل
دکوراسیون مجلل

می توانید برای مغازه خود به سراغ سقف کاذب مجلل ساخته شده از با کیفیت ترین پانل کناف بروید. چند لامپ آویز جالب به چیدمان اضافه کنید تا فضا را به خوبی روشن کنید.
نورپردازی آبی سقف مغازه

هر فضای تجاری نیاز به مقدار نور مشخصی دارد. بسته به حوزه کسب و کار خود، می توانید از نور تزئینی در طراحی سقف کاذب خود استفاده کنید. برای حداکثر تأثیر، به سراغ یک نورپردازی مخفی بروید. نورپردازی آبی در سقف کاذب شما می تواند جلوه ای ویژه را برایتان فراهم کند.
نصب پانل همراه با نور پردازی

اگر مغازه شما فضای کافی برای سقف دارد و می‌خواهید محیط فروشگاه را زیباتر کنید، می‌توانید یک پانل سبک به سقف کاذب به شکل دلخواه خود اضافه کنید. برای اطمینان از حداکثر روشنایی، رنگ سفید را برای طراحی و نصب انتخاب کنید. یک تابلو نور می تواند تکمیل کننده سقف فروشگاه شما باشد.

نصب و اجرای نورپردازی مخفی
نصب و اجرای نورپردازی مخفی

نورپردازی مخفی یک طرح هوشمندانه سقف کاذب برای مغازه ها است. اگر فروشگاه شما دارای چیدمان زیادی است و طراحی سقف کاذب برای این فضا سخت باشد، می توانید برای افزایش روشنایی محل کار خود نورپردازی مخفی انجام دهید. رنگ های مختلف را برای وسایل روشنایی انتخاب کنید.

لامپ های تزئینی
لامپ های تزئینی

یک سقف کاذب با انواع لامپ تزئینی برای مغازه شما را می توان از طریق اشکال هندسی با طراحی خوب، به دست آورد. مثلا یک وسیله روشنایی جالب مانند لامپ های تزئینی رنگی متعدد یا یک لوستر شیشه ای اضافه کنید و مغازه را تماشایی تر کنید.
بهشت ​​سفید

رنگ سفید زیباترین و پرنورترین رنگ است. از قدرت این سایه بکر در سقف کاذب مغازه خود استفاده کنید. سقف را با لامپ های هالوژن مینیمالیستی تزئین کنید.
شکل مارپیچی

اگر به دنبال یک ایده طراحی زیبا برای سقف کاذب مغازه خود هستید، شکل مارپیچی را انتخاب کنید. یک الگوی مارپیچ زیبا روی سقف کاذب خود حک کنید و وسایل روشنایی عجیب و غریب نصب کنید تا جلوه جذابی به مغازه شما ببخشد.

طراحی چوب و کناف برای سقف مغازه
طراحی چوب و کناف برای سقف مغازه

طراحی ترکیبی چوب و کناف برای سقف فروشگاه طرحی ابدی و عالی برای دوستداران این طرح است. هر دوی این عناصر را می‌توان با هم برای افزودن رنگی روستایی و ارگانیک به محیط فروشگاه خود استفاده کرد.

افزودن گیاه و سبزه
افزودن گیاه و سبزه

اگر می خواهید ایده دکوراسیون سقف کاذب خود را با طبیعت هماهنگ کنید، می توانید چند عنصر سبز را با طرح سقف کاذب خود ترکیب کنید. سقف های کناف را می توان با تاک های سبز روشن به طرز درخشانی زیباتر نمود.
الگوی پیچیده

یک الگوی پیچیده الماسی شکل می تواند در سقف کاذب فروشگاه شما زیبا به نظر برسد. شما می توانید نور آبی را در ساختار سقف کناف اضافه کنید تا درخشش مجللی به کل فضا ببخشید.

بنابراین، پیدا کردن طرح سقف کاذب عالی برای فروشگاه نباید سخت باشد. انتخاب الگو، رنگ و بافت مناسب برای سقف سقف کاذب شما می تواند به فروشگاه شما کمک کند تا برای همه مشتریان احتمالی جذاب به نظر برسد.
هزینه سقف مغازه چگونه محاسبه می شود؟

عوامل متعددی در هنگام محاسبه هزینه نصب و اجرای سقف در هر متر مربع دخیل هستند. این عوامل عبارتند از:

طراحی دکوراتیو: انتخاب طرح های پیچیده تر برای سقف آن را گران تر می کند.
اندازه: قیمت برای سقفی با مساحت بزرگتر پایین تر است، زیرا مواد مورد نیاز را می توان به قیمت و به صورت عمده خریداری کرد.
کیفیت: اگر به سراغ متریال باکیفیت می روید، گران‌تر است. اما از آنجایی که مواد با کیفیت بالا بادوام هستند، بازگشت سرمایه بالاتری دارد. به علاوه، دوام سقف به شدت تحت تأثیر کیفیت سقف کاذب است.
در دسترس بودن: اگر متریال مورد استفاده شما به راحتی در بازار موجود باشد، هزینه های حمل و نقل و تدارکات کاهش می یابد.
هزینه اضافی: این هزینه ها شامل هزینه تکمیل، اتصالات، برش، روشنایی و نورپردازی، دکور و غیره است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس تلفنی