آدرس

میدان 9 دی، بسمت راه آهن، خیابان ایروانی، بن بست زربافیان، پلاک 291

تلفن

02155460198 - 02155460199 - 02155461419

پانل سیمانی

۱۴ تیر ۱۴۰۳ 18 بازدید بدون دیدگاه
پانل سیمانی

پانل سیمانی

پانل های سیمانی محصولات پیش ساخته ای هستند که به آن صفحات سیمانی الیاف دار میگویند این محصولات با ضخامت های مختلفی تولید میشوند. این محصولات در کارهای ساختمانی کاربرد دارد. این پنل با نام های فایبر سمنت برد ، سمنت برد ، ورق سیمانی یا پنل سیمانی کناف در بازار شناخته می شوند . سپری سقف کاذب

معرفی پانل سیمانی

بنا به روش تولید و الیاف استفاده شده در این صفحات نام های مختلفی بر روی آنها گذاشته شده . این پانل با الیاف سلولوزی از مهمتین انواع پانل های سیمانی است . این پنل در اثر اشعه uv دچار ترک خودگی و اعوجاج نمی شود . استفاده ازپانل های سیمانی با الیاف پلیمری در نمای ساختمان در دنیا رایج نیست . مقاومت پانل های سیمانی در مقابل رطوبت و حرارت و حریق از مزیت های بسیار موثر این محصول می باشد . با توجه به آتش سوزی های رخ داده در نمای ساختمان ها با متریال کامپوزیت ، استفاده از فایبر سمنت برد ها در نما بسیار اوج گرفته است .

ابعاد پانل های سیمانی به صور معمول 120*240 سانتی متر است و د ضخامتهای مختلف از 4 میلی متر تا 180 میلی متر تولید می گردد . استفاده از این محصول در نمای ساختمان ها ، دیوار های داخلی ، کف کاذب ، سقف کاذب و کاربرد های دیگر وزه به روز در حال گسترش است . سپری کلیک

پانل سیمانی کناف که با برند تجاری Aqua Panel شناخته می شود سابقه ی بسیاری در بازار ساخت و ساز داخلی داشته است . با توجه به تحریم های موجود برای اکثر کالا های وارداتی ، این محصول نیز امروزه به ندرت وارد کشور می شود و قیمت تمام شده بسیاری نیز دارد . تولید داخلی این محصول با برند تجاری + Aqua به بازار داخلی عرضه می گردد .

این محصول در واقع یک ورق سیمانی است که از دو طرف با مش فایبر گلاس مسلح شده است . پانل سیمانی کناف به صورت خشک و پیچ یا میخ به زیر سازی فلزی یا چوبی متصل می گردد . به خاطر داشتن مش در دوطرف ورق سیمانی معمولا پش از برش لبه های خیلی نت و دقیقی نخواهیم داشت و البته که برش در این این نوع از ورق های سیمانی ساده تر و با کاتر انجام می شود . استفاده از مش فایبر گلاس نامرغوب در این محصول ممکن است پس از مدت بسیار کمی از اجرا ، به خصوص در نما و در معرض تابش آفتاب پنل سیمانی را دچار مشکل نماید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس تلفنی