آدرس

میدان 9 دی، بسمت راه آهن، خیابان ایروانی، بن بست زربافیان، پلاک 291

تلفن

02155460198 - 02155460199 - 02155461419

آکوستیک چیست ؟

۲۳ فروردین ۱۴۰۲ 327 بازدید بدون دیدگاه

آکوستیک نوعی عایق صوتی و واژه ای است که از زبان یونانی و به معنای شنیده شدن می باشد. امروزه برای کاهش آلودگی صوتی در آپارتمان ها و محیط های کاری از پنل های آکوستیک در طراحی سقف و دیوار بهره می برند. اجرای سقف کاذب آکوستیک کناف سبب عایق صوتی فضای داخلی می گردد و آرامش و سکوت را به ارمغان می آورد. از سویی دیگر بازتاب امواج صوتی را در محیط داخلی به حداقل می رساند و این امر خود سبب کاهش بیشتر سر و صدا می گردد. این قابلیت برای استودیوها، تئاترها، سینماها و فضاهایی از این قبیل بسیار کارآمد و مهم محسوب می گردد.
کاربرد پنل های عایق صدا چیست؟

دروقع منظور از عایق سازی، ایجاد تغییراتی در دیوارها، سقف و کف برای کاهش اکوی صدا می باشد. برای دستیابی به فضایی آرام به راحتی به تعداد ابعاد مورد نیاز پنل های Acoustic را خریداری و نصب نمایید. شـکاف و سـوراخ هـاى موجود بر روی سـطح ایـن صفحات علاوه بـر زیبایی، سبب جـذب صـدا می گردد. از این رو آلودگى‌هـاى صوتى فضـاى کار و محیـط زندگى را کاهـش مـى دهـد. علاوه بر خـواص آکوسـتیکی، نوعی از ایـن پنل حاوى زئولیـت (Zeolite) در هسـته گچـی خود مى باشـد که سـطح آلاینده هاى موجـود در هـوا از جملـه دود سـیگار، ترى‌تیالمین، آمونیـاک، فرمالدهیدها، بنـزن، هیـدرو کربـن هـاى آروماتیـک و هیدروکربـن هـاى کلـر موجـود در محیـط زندگـی را کاهـش مى‌دهـد.

گروه فنی مهندسی برج صبا طی سالها تجربه و با بهره گیری از دستورالعمل های دقیق شرکت کناف (کی پلاس)، توانایی آکوستیک کردن انواع فضاها و اجرای سقف کناف و دیوار کناف را داشته و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

انواع تایل آکوستیک از نظر متریال

تایل های آکوستیک از نظر نوع متریال تولیدی چند نوع هستند: تایل گچی کناف، تایل آکوستیک هرادیزاین، عایق صوتی پشم معدنی، تایل الیاف معدنی و تایل اکوستیک کلینو. برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله سقف آکوستیک مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس تلفنی